Apie mus

PERSPECTO LT – veržli įmonė, veiklą vykdanti pastolių montavimo, izoliavimo ir skardinimo srityse

Mūsų tikslas – aukšta teikiamų paslaugų kokybė, kvalifikuoti savo srities specialistai, klientų ir darbuotojų pasitikėjimas bei nuolatinis tobulėjimas. Stipriosios mūsų komandos savybės, padedančios minėtus tikslus paversti realybe, yra lankstumas bei išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir komandos nariui, profesionalus ir greitas aptarnavimas, nuolatinė komunikacija, motyvuoti bei profesionalūs specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį.

Įmonė veiklą pradėjo 2016 metų pabaigoje su kiek daugiau nei 20 darbuotojų, o dabar įmonėje sėkmingai dirba daugiau nei 250 skirtingų sričių specialistų Nyderlanduose, Belgijoje ir Lietuvoje. PERSPECTO LT bendradarbiauja su vienais didžiausių klientų pastolių montavimo, izoliavimo ir skardinimo srityje: „Bilfinger Industrial Services Nederland B.V.“, „Bilfinger Industrial Services Belgie NV“, „Altrad Balliauw B.V.“, „Altrad Services NV“ ir „Steigerbouw van der Panne Rotterdam B.V.“.

Mūsų tikslas

Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, kvalifikuoti savo srities specialistai, klientų ir darbuotojų pasitikėjimas bei nuolatinis tobulėjimas

Apdovanojimai

„Top įmonės“

„Top įmonės“ – pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. „Rekvizitai.lt“ nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo.

„Stipriausi Lietuvoje“

„Stipriausi Lietuvoje“, tai ilgiausią istoriją Lietuvoje turintis kreditingumo sertifikatas, įrodantis, kad įmonės ekonominė būklė bei finansiniai rodikliai yra pavyzdingi, ji laiku moka mokesčius bei punktualiai atsiskaito su verslo partneriais ir darbuotojais.

Sertifikatas suteikiamas tik gerą verslo reputaciją turinčioms bendrovėms, prisidedančioms prie Lietuvos ekonomikos augimo ir sąžiningo verslo kultūros puoselėjimo. Sertifikatas išduodamas remiantis „Creditinfo Lietuva“ surinktais duomenimis.

Didžiuojamės šiais pasiekimais bei įvertinimais.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Do you have experience?
Briefly describe your qualifications, where and how many years you have worked)
Certificates:
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ar turite patirties?
Trumpai aprašykite savo kvalifikacijas, kur ir kiek metų esate dirbęs)
Pažymėjimai ir sertifikatai: