Perspecto LT administracijos komanda atsakingai rūpinasi mūsų darbuotojų įdarbinimo procesu, sklandžiu koomandiravimo organizavimu, bei darbuotojų koordinavimu viso darbo metu išvykus. Darbuotojams stengiamės užtikrinti geriausias darbo sąlygas, saugią ir sveiką darbo aplinką, todėl komanda nuoširdžiai rūpinasi, kad mūsų darbuotojai jaustųsi išgirsti ir vertinami.

Direktorė
Aistė Venskutonienė
aiste@perspecto.lt
+370 614 83115

Žmogiškųjų išteklių specialistė
Grėtė Lindartaitė
grete@perspecto.lt
+370 611 26400

Žmogiškųjų išteklių specialistė
Karolina Bliudžė
karolina@perspecto.lt
+370 698 43550

Žmogiškųjų išteklių koordinatorė
Edita Venckė
edita@perspecto.lt
+370 698 56439

Žmogiškųjų išteklių koordinatorė
Silvija Solo
silvija@perspecto.lt
+370 618 58257

Personalo atrankų specialistė
Milena Bukelienė
milena@perspecto.lt
+370 695 01951

Vyr. buhalterė
Kristina Pangonienė
buhalterija@perspecto.lt
+370 600 21807

Koordinatorius
Arnas Bekeris (Olandija)
arnas@perspecto.lt
+370 628 20825

Koordinatoriaus asistentė
Lolita Bekerė (Olandija)
lolita@perspecto.lt
+370 680 19551