UAB Perspecto LT sėkmingai bendradarbiauja su Altrad Baliauw Multiservices NV, Hertel Services NL ir Hertel B.V. Mūsų klientai yra absoliutūs statybų rinkos lyderiai vystantys įvairius projektus naftos, dujų, energetikos pramonėje Olandijoje ir Belgijoje.

Total – https://www.total.com/en. Tai ketvirta pagal dydį naftos ir dujų kompanija pasaulyje. Įmonės veikla apima visą naftos, dujų ir saulės energijos tiekimo grandinę nuo gamybos iki tiekimo. Įmonės tikslas – tiekti energiją, kuri būtų prieinama, patikima ir švari, laikantis aukščiausių saugos ir aplinkosaugos standartų.

ExxonMobil Petroleum & Chemical B.V.B.A –prekiauja, gamina, gabena ir parduoda chemijos produktus, degalus, tepalus, žaliavas ir kitus aukštos kokybės naftos produktus.

INEOS – Nuo pat sukūrimo 1998 m., bendrovė išaugo į vieną didžiausių nepriklausomų chemijos įmonių pasaulyje. Įmonė gamina žaliavą, kuri yra būtina gaminant įvairias prekes: nuo dažų iki plastikų, nuo tekstilės iki technologijų, nuo vaistų iki mobiliųjų telefonų – INEOS pagamintos cheminės medžiagos stiprina beveik visus šiuolaikinio gyvenimo aspektus.

EMERALD: „Emerald“ gamina ir parduoda technologiškai pažangias specialiąsias chemines medžiagas įvairiems pramonės vartotojams.

emerald2
emerald1

GPR – Naftos perdirbimo gamykla, kurios tarptautinis platinimo centras turi tiesioginę prieigą prie atviros jūros ir Europos pakrantės, kuri yra unikali vieta galutiniams ir tarpiniams produktams, tokiems kaip LPG, benzinas, dyzelinas ir bunkerinis kuras, gaminti ir platinti. Roterdamo uostas yra Europos naftos chemijos veiklos centras ir yra Olandijos ekonomikos variklis. GPR laikosi aukštų standartų visoms savo verslo praktikoms, vertina darbuotojų sveikatą, saugą, aplinką ir teises savo darbuotojams.

gunvor1
gunvor2

OLEON – yra vienas iš pirmaujančių naftos produktų gamintojų nuo 1950-ųjų. „Oleon“ specializuojasi natūralių riebalų ir aliejų pavertimu įvairiais oleocheminiais produktais ir biodyzelinu.

oleon1
oleon2
oleon3